PASEK INFORMACJI

Statystyka odwiedzin

150942

W Krotoszynie w dniach 15-16 czerwiec 2018r. w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Polski "POLAND OPEN" rozegrano II Puchar Europy w sumo juniorów i seniorów. Bardzo dobrze po raz kolejny zaprezentowali się zawodnicy LKS Spartakus Pyrzyce występujący w reprezentacji narodowej.
- Patrycja DYSZKIEWICZ zdobyła złoty medal w kategorii wagowej 60 kg w grupie juniorek
- Paulina ZYGMUNT wywalczyła srebrny medal w kat. wagowej 55 kg w grupie seniorek
- Oskar KOZANKA-LIPKA zdobył srebrny medal w kat. wagowej 100 kg w grupie juniorów oraz brązowy medal w kategorii open.
         Po tych zawodach Polski Związek Sumo powołał do reprezentacji narodowej na Mistrzostwa Swiata w sumo, które odbędą się w okresie 20-23.07.2018 w Taipei /Tajwan/ naszą Patrycję DYSZKIEWICZ.
      Serdeczne gratulacje dla zawodników i sztabu trenerskiego.

Za Zarząd LKS Spartakus
                                                                                                         Prezes Bolesław Kowalski
Na zdjęciach od lewej: trener Eugeniusz Klimczak,
Patrycja, Oskar i Paulina

27 kwietnia 2018 r. odbyła się uroczystość 43. Dni Olimpijczyka w Szkole Podstawowej w Pyrzycach.

Możemy być dumni, ponieważ nasza szkoła także wzięła udział w zawodach. W skoku wzwyż uczeń kl. 1 TE - Bartosz Nawrocki zdobył 1 miejsce z wynikiem 175 cm.

Małgorzata Ziobrowska

W dniach 7-8 kwietnia 2018 w Krotoszynie rozegrano Mistrzostwa Polski w sumo w trzech grupach wiekowych /seniorzy, młodzicy U 21 i U 23. Doskonale spisały się "sumitki" LKS Spartakus Pyrzyce.

Uczniowie naszej szkoły w dniu 6 kwietnia 2018 r. uczestniczyli w zawodach PIŁKI KOSZYKOWEJ z cyklu "Licealiada" pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego. Po zwycięstwie w rozgrywkach powiatowych przyszedł czas na zmagania regionalne. Do turnieju zakwalifikowało się pięć drużyn: Gryfino jako organizator, Pyrzyce ZS Nr2 CKU, Myślibórz, Szczecin oraz Police.

Dnia 5 kwietnia 2018 r. odbyły się rozgrywki Koszykówki dziewcząt w ramach ¼ Finału Wojewódzkiej Licealiady, która odbyła się w Gryfinie.

W dniu 20 marca 2018 w Galerii Opery na Zamku Książąt Pomorskich odbyło się uroczyste podsumowanie roku 2017 w kategorii sport młodzieżowy. Marszałek Województwa Pan Olgierd Geblewicz wyróżnił pucharami 8 najlepszych klubów, które w krajowym systemie sportu młodzieżowego prowadzonym przez Ministerstwo Sportu zajęły najwyższe miejsca. Wśród najlepszych znalazł się po raz kolejny LKS Spartakus Pyrzyce.