Kurs spawania metodą MIG

realizowany w ramach Kontaktu Samorządowego „Pyrzyce+”

Już po raz 11 rozpoczął się w naszej szkole kurs spawania metodą MIG.  Kolejna grupa uczniów zdobywa nowe kwalifikacje i uprawnienia zawodowe. Kurs ten przygotowuje uczestników do pracy jako spawacz w Polsce jak i w krajach UE.

Kurs prowadzony jest przez instruktorów z Ośrodka WABAR z Barlinka. Kursanci poznają  najnowocześniejsze techniki spawania pracując na profesjonalnych maszynach ucząc się od   prawdziwych praktyków. Jest to kurs dedykowany osobom, które ukończyły 18 lat i zaczynają swoją przygodę ze spawaniem.

Po zakończeniu kursu spawacza uczniowie zdają egzamin teoretyczny i praktyczny                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Po pozytywnym egzaminie otrzymają książeczkę spawacza wydaną przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz certyfikat spawacza wg normy europejskiej.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8