OGŁASZAMY KONKURS: NAGRAJ FILMIK na TIK-TOKu

Organizator konkursu

1. Organizatorem konkursu na opracowanie filmiku promującego zawód w którym się uczysz są Nauczyciele przedmiotów informatycznych w ZSCKU w Pyrzycach.

Cel i przedmiot konkursu

1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego filmiku promującego zawód, którego uczysz się w naszej szkole. Traf w viral!

2. Interesujesz się nagrywaniem lub po prostu oglądasz TikTok’a? Nagraj film promujący szkołę inspirując się obecnymi trendami w aplikacji! Pokaż jak powinno się nagrywać TikToki!

Warunki uczestnictwa w konkursie

Konkurs trwa od 14.02.2022 r. do 01.03.2022 r.

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy zapoznali się z regulaminem konkursu.

2. Uczestnik bądź grupa uczestników jest zobowiązana przedstawić autorski projekt.

3. Do Konkursu mogą być zgłoszone filmy, które spełniają następujące warunki:

a) są przeznaczone do publikacji w Internecie lub do projekcji multimedialnych,

b) promują Zespół Szkół Nr 2 CKU poprzez promocję wybranego kierunku kształcenia,

c) Film musi spełniać wymogi techniczne tj. (odpowiednią jakość – musi być nagrany w ciągu dnia, w szkole),

d) trwają do 1 minuty.

Forma prezentacji pracy konkursowej

1. Zadaniem uczestnika konkursu jest nagranie filmu trwającego do 1 minuty, który będzie opowiadał o jego zawodzie.

2. Filmik ma przedstawiać uczniów podczas pracy w zawodzie w ZSCKU,

3. Film zgłoszony do Konkursu musi nadawać się do publikacji w mediach społecznościowych, nie może zawierać elementów objętych prawami autorskimi osób trzecich.

Miejsce i termin składania prac konkursowych

Udostępnij link do filmiku na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozstrzygnięcie konkursu

W wyniku postępowania konkursowego Komisja Konkursowa wyłania zwycięzcę konkursu i wykorzystuje filmik do promocji szkoły.

Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają punkty dodatnie z zachowania oraz ocenę celującą z wybranego przedmiotu.

Najlepsze filmy zostaną upublicznione na stronie internetowej i fanpage’u szkoły.

Izabela Mikołajczak