Marzenna Chrobrowska

Księgowość, główny księgowy


m.chrobrowska@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 26

  Danuta Brzozowska

Księgowość, kasjer


d.brzozowska@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 25

  Aleksandra Jankowska

Księgowość, księgowa


al.jankowska@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 24

  Sylwia Górska

Kadry, starszy specjalista ds. kadr

gab. 27
s.gorska@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 27

  Ewa Wojnarowska

Sekretariat uczniowski,

gab. 27
e.wojnarowska@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 27

  Estera Witkowska

Sekretariat, sekretarka


sekretariat@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 10

  Piotr Piotrowski


p.piotrowski@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 30

  Andrzej Pawlik

Stacja Kontroli Pojazdów, specjalista ds. stacji


a.pawlik@zscku.pl
tel. +48 91 570 10 12, wew. 18

  Agnieszka Kocon

Pomieszczenie woźnej, woźna

  Ewa Bernacka

Internat, woźna

  Teresa Czerbniak

Dozorstwo,

  Małgorzata Zielińska

Dozorstwo,

  Sylwester Pajestka

Konserwator,

  Krzysztof Wiśniewski

Konserwator,

  Marek Tyszkiewicz

Konserwator, kierowca

  Renata Bolewska

Kuchnia intenat, kucharz


tel. +48 91 570 10 12, wew. 22

  Edyta Słabowska

Kuchnia intenat, kucharz

  Anita Stryjewska

Kuchnia intenat, kucharz intendent

  Danuta Muszyńska

Kuchnia intenat, pomoc kuchenna

  Bogumiła Dzikowska

Obsługa sprzątająca,

  Renata Gruszkoś

Obsługa sprzątająca,

  Leokadia Mikuła

Obsługa sprzątająca,

  Anna Ostrowska

Obsługa sprzątająca,

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się