Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach

ul. Młodych Techników 5
74-200 Pyrzyce

 

Kontakt:

telefon: +48 91 570 10 12
faks: +48 91 570 10 06
 

Stanowisko/Miejsce Nr. wew. Osoba Adres e-mail
Sekretariat 10 Estera Witkowska sekretariat@zscku.pl
Dyrektor   Paweł Palczyński p.palczynski@zscku.pl
Wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych 12 Jolanta Kocanowska-Hajduła j.hajdula@zscku.pl
Wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego i ustawicznego 28 Ewa Cywińska e.cywinska@zscku.pl
Administrator strony WWW - Wojciech Grabowski w.grabowski@zscku.pl
Pokój nauczycielski 14    
Biblioteka

21

Joanna Pniewska
Agata Grabowicz
biblioteka@zscku.pl
Pedagog 23 Beata Pawłowska b.pawlowska@zscku.pl
Psycholog   Dominika Gajewska d.gajewska@zscku.pl
Księgowość 24 Aleksandra Jankowska al.jankowska@zscku.pl
Główna Księgowa 26 Marzenna Chrobrowska m.chrobrowska@zscku.pl
Kasa 25 Danuta Brzozowska d.brzozowska@zscku.pl
Kadry
27 Sylwia Górska s.gorska@zscku.pl
Sekretariat uczniowski 27 Ewa Wojnarowska e.wojnarowska@zscku.pl
Kierownik gospodarczy 30 Piotr Piotrowski p.piotrowski@zscku.pl
Stacja Kontroli Pojazdów (SKP) 18 Andrzej Pawlik a.pawlik@zscku.pl
Inspektor Ochrony Danych   Marcin Powroźnik iod.zscku@wp.pl

 


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się