Lista sukcesów uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Nazwa

Liczba uczestników

Osiągnięcia

1.

Konkurs językowy na podstawie prezentacji multimedialnej

12

1 miejsce:
Paulina Migdał 3 TH,
Paweł Mazur 2 TI,
Dorota Szczucka 3 TH

2.

Gra „5 sekund”

 

1 miejsce – klasa 1 TMR

3.

Mistrzostwa Polski Kadetek w Sumo

 

Mistrzostwo Polski kadetek w kategorii 65kg – Patrycja Dyszkiewicz,
Tytuł wicemistrza – Krzysztof Mieszko

4.

Konkurs Recytatorski „Pozja wojny, okupacji i czasów współczesnych”

15

Eliza Łuc 2 TE(1 miejsce)
Mariusz Wróbel 3 TPS (2 miejsce)
Kacper Małolepszy 1 TMR (3 miejsce)

5.

Konkurs gastronomiczny „Kulinarna przygoda z pstrągiem”

2

Daria Łuc 4 TżiUG
Aleksandra Poznańska 2 TŻiUG

6.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

1 (ze szkoły)

Tomasz Socha 3 TI

7.

Ogólnoszkolny Turniej z Języka Angielskiego "Christmas Kahoot"

 

Wojciech Grabowski 3 TI

8.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "World Of Languages"

 

1 miejsce
* Kaja Zgierska
* Aleksandra Barańska
2 miejsce
* Aleksandra Litwiniuk
3 miejsce
* Agata Boncela
* Paweł Mazur

9.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund 2017”

11

5 miejsce w województwie, 35 w kraju – Sebastian Zeuge 1 TMR

10.

Konkurs „Tradycje bożonarodzeniowe

w Niemczech”

15

1 miejsce – Sebastian Zeuge 1 TMR
2 miejsce – Karolina Olejniczak 2 TE
3 miejsce – Łukasz Pawluk 3 TMR

11.

Konkurs Aktorskiego Czytania

14

1 miejsce – Kacper Małolepszy 1 TMR
2 miejsce – Martyna Kin 1 TI
3 miejsce – Oliwia Janowska 2 TŻiUG

12.

„Debata o Niepodległej”

5 klas – 5-osobowe drużyny

1 miejsce – klasa 3 TżiUG
2 miejsce – klasa 3 TI / TMR

13.

„Szkolny Konkurs Chemiczny”

 

1 miejsce – Krystian Grochowski 1 TŻiUG
2 miejsce – Tomasz Prochacki – 1 TżiUG
3 miejsce – Wiktoria Hus-Kuś – 1 TE

14.

XLII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

Wyniki tutaj: http://zscku.pl/aktualnosci/xlii-okregowa-olimpiada-wiedzy-i-umiejetnosci-rolniczych-pyrzyce-20-kwietnia-2018-r

15.

„Konkurs Wiedzy z Epoki Romantyzmu”

25

1 miejsce – Wiktoria Skrobisz 2 TE
2 miejsce – Hubert Orman, Oliwier Radecki 2 TI
3 miejsce – Daria Przerada 2 TE

16.

Szkolny Konkurs Fizyczny

 

1 miejsce – Krystian Grochowski 1 TżiUG
2 miejsce – Bartosz Nawrocki 1 TE
3 miejsce – Wiktoria Hus-Kuś 1 TE

17.

Konkurs Filmowy „Mój Zawód - Moja Pasja”

24

3 miejsce – Dominika Zwierzchowska 1 TMR

18.

I Szkolne Dyktando z Języka Angielskiego – The role of insurance

17

1 miejsce – Oliwier Radecki 2 TI
2 miejsce – Mateusz Jarząb 2 TMRiA
3 miejsce – Paweł Mazur 2 TI

19.

Konkurs języka angielskiego – Rozumienie ze słuchu

15

1 miejsce – Martyna Kin
2 miejsce – Agata Boncela
3 miejsce – Dawid Kurzyk

20.

Konkurs z języka angielskiego – Rozumienie tekstu czytanego

9

1 miejsce – Paweł Korylak
2 miejsce – Filip Kowalczyk
3 miejsce – Patrycja Raczyńska, Wojtek Grabowski


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się