Książka nr 55: "Nieodnaleziona" Remigiusz Mróz

Jej zaginięcie to dopiero początek...

"Gdyby oświadczył jej sie chwilę wcześniej, nigdy by  do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia."

Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili Spotted, szukając dziewczyny.

Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i  którego nikomu od tamtej pory nie pokazał.

Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach?

Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każda chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego...

Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów!

Cały świat czytał Stiega Larssona. Potem Jo Nesbo. Teraz nadszedł czas na Remigiusza Mroza!

28 listopada z samego rana fragment powieści czytali głośno uczniowie III klasy Technikum Informatycznego, a właściwie czytał znowu Paweł.

Paweł – bardzo dziękujemy!


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się