Książka nr 54: "Uprowadzona" Lucy Christopher

Ta książka porwała dziewczyny na całym świecie.

Jest groźna, a zarazem kontrowersyjna, stanowi wyzwanie dla czytelnika. To właśnie jest w niej porywające. Ten thriller to historia o dziwnym związku porywacza i jednocześnie okrutnie doświadczonego przez życie chłopca oraz dziewczyny – jego ofiary, rozgrywający się w ekstremalnych warunkach. Nieważne, ile macie lat, po prostu przeczytajcie tę książkę!

Ta historia mogła przydarzyć każdej dziewczynie.

Tak, tobie też.

Lotnisko. Oczekiwanie na przygodę.

Przystojniak, który proponuje ci kawę.

A po chwili jestes na końcu świata, zdana na łaskę i niełaskę porywaczy.

Czy przetrwasz?

Czy wrócisz do swojego życia?

A co będzie, jesli się zakochasz...?

21 listopada fragment tej książki czytały dziewczyny z II klasy Technikum Ekonomicznego.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się