Książka nr 49: "Dziewczyna z pociągu" Paula Hawkins

15 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie! Książka Roku portalu Goodreads!

Najszybciej sprzedający sie debiut w historii brytyjskiego rynku!

Co 6 sekund ktoś w Stanach Zjednoczonych kupuje tę książkę! Powieść ukaże się w 47 krajach!

Pasjonujący, pełen napięcia i nieprzewidywalny thriller, o dziewczynie, której nie znasz.

Ale ona zna Ciebie...

Fragment książki czytali na głos, w bibliotece, 7 listopada uczniowie II klasy Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się