• 04-02-2019

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 22 stycznia (wtorek ) 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla klas trzecich. Test przygotowała Wojewódzka Komisja Konkursowa powołana przez pełnomocnika biura wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego prof. Bogusława Liberadzkiego.

  Po rozstrzygniętym konkursie odbędzie się w Szczecinie konferencja dla młodzieży, na której będą wręczone nagrody. Jedną z głównych nagród jest wyjazd do Brukseli wraz z zwiedzeniem Parlamentu Europejskiego.

  Głównym celem konkursu jest propagowanie wiedzy o Unii Europejskie, o jej prawach i zasadach jakie obowiązują wszystkie państwa członkowskie, o korzyściach jakie z tej przynależności  odnosimy i o miejscu Polski w rodzinie państw europejskich.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się