• 08-02-2019

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Estera Witkowska

  Twórca tekstu

 • Od 11 lutego 2019 r. uczniów obowiązuje nowy plan lekcji - dostępny na naszej stronie w zakładce PLAN LEKCJI

   

  W szkołach dla dorosłych kolejny semestr zaczyna się od 15 lutego 2019 r.

  Terminarz zjazdów dostępny TUTAJ

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się